Penzion Český Krumlov U Hamru :::

Penzion U Hamru / Český Krumlov

Penzion U Hamru se nachází v klidné části města Český Krumlov. Součástí penzionu je stylová restaurace (vzniklá rekonstrukcí bývalého vodního mlýnu - hamru) a letní terasa. Penzion je umístěn nedaleko centra města, zámecké zahrady, grafitového dolu a tenisových kurtů.

Ubytování v Českém Krumlově
Kapacita penzionu U Hamru je 34 lůžek ve 14 dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojích. U dvou pokojů je možnost přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV se satelitním příjmem. WIFI PŘIPOJENÍ je v celém objektu ZDARMA!

Český Krumlov penzion a restaurace u Hamru
V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která je podávána formou švédského stolu. Nově je v penzionu U Hamru otevřená stylová restaurace s velkou terasou. Dopřát si můžete také stolování na terase.

Penzion U Hamru služby:
Součástí penzionu je vlastní uzamykatelné parkoviště před objektem. Připojení k internetu WiFi v ceně ubytování. Rezervace půjčování raftů a pronájem raftů s odvozem přímo z penzionu !!!

Ubytování penzion U Hamru Český Krumlov turistika:
Český Krumlov je město s bohatým kulturním životem. Navštívit můžete Státní hrad a zámek Český Krumlov - jedna z nejvýznamnějších památek střední Evropy. Zámecké barokní divadlo stojí na V. nádvoří zámku Český Krumlov. Grafitový důl nabízí prohlídku důlním vláčkem. Hrad Rožmberk - jeden z nejstarších hradů v jižních Čechách.

Penzion Český Krumlov U Hamru - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov U Hamru - disponuje restauracíPenzion Český Krumlov U Hamru - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov U Hamru -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov U Hamru -  je k dispozici letní terasaPenzion Český Krumlov U Hamru - disponuje kavárnouPenzion Český Krumlov U Hamru - tenis -poblíž hoteluPenzion Český Krumlov U Hamru - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov U Hamru - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov U Hamru - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov U Hamru - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion U Hamru, Chvalšinská 210
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-U-Hamru@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion U Hamru ubytování Český Krumlov Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: